האקדמיה לאומנויות הפילאטיס מכשירים – שירז כהן

, כפר תבור

כפר תבור

צרו קשר עם האקדמיה לאומנויות הפילאטיס מכשירים – שירז כהן

על בית הספר

האקדמיה בהנהלת שירז כהן צמחה מתוך 23 שנות ניסיון והדרכות בעולמות של תנועה ריקוד ופילאטיס מכשירים, חקירה מעמיקה ופיתוח אומנויות הדרכה וסגנונות אימון חדשניים בתוך עולם הפילאטיס מכשירים לצד תשוקה ויצירתיות אינסופית של שירז כהן.

האקדמיה מציעה קורסים לכלל הקהלים: לקהל הרחב- קורס פילאטיס מכשירים מסוג רפורמר. למדריכי פילאטיס מכשירים- קורס בשיטת קרדיו פילאטיס לאימון אתלטי על מיטת הפילאטיס. למדריכות פילאטיס מכשירים- סדנאות בלעדיות לאומנויות וסגנונות אימון על מיטת הפילאטיס.

רוח האקדמיה באה לקדם איכויות הדרכה גבוהות ומגוונות ליצירת פרסונליות והתמחות בינתחומית במקצוע אצל כל מדריכה לפי אישיותה. הקורסים והסדנאות מועברים בהרכבים קטנים כדי לקדם אישית ומשמעותית כל מדריכה למקום אליו היא מכוונת בקריירת הפילאטיס שלה. חלק מערכי האקדמיה להוראת הפילאטיס הם, התחייבות ל100% הצלחה לסיים הקורס ברמת מוכנות גבוה עם יכולת לנהל אימון פילאטיס בקבוצות הטרוגניות תוך שליטה במיומנויות הדרכה גבוהות.

כל הקורסים והסדנאות נבנו במתכונת של טכניקה ופרקטיקה שתרחיב את אזור הנוחות והבטחון של המדריכה וביכולותיה להתרכז במתאמנים שלה לאקדמיה מגיעות מדריכות וסטודנטיות בעלות מעוף ורצון ללמוד ולהיפתח מחוץ לקופסא שאוהבות להדריך אנשים.
הסטודנטיות של האקדמיה זוכות להפוך לקהילה חמה וייחודית בנוף הפילאטיס, קשר הדוק תומך ומלווה לאורך הקריירה האישית ,טיפוח שיתופי פעולה, ליווי בהקמת סטודיו או מציאת עבודה .

תעודות הסמכה

תעודת הסמכה של האקדמיה להוראה הפילאטיס שירז כהן – קורס רפורמר
תעודת התמחות באומנויות הפילאטיס מכשירים לבחירה: רפורמר דאנס, רפורמר בר, אקרו יוגה לאטיס
תעודת התמחות בשיטת קרדיו פילאטיס -100% אימון על מיטת הפילאטיס

כלי נגישות